vzw Het Veerhuis-Siddartha MSOC Vlaams-Brabant Drughulpverlening met een lage drempel en een hoge kwaliteit
U bent nu hier: Home - Hier kun je terecht - MSOC Leuven - Het Veerhuis

MSOC Leuven - Het Veerhuis

  • meer informatie

     

     

    Contactgegevens

     

    MSOC Leuven - Het Veerhuis

    Maria Theresiastraat 109

    3000 Leuven

    T: 016-23 65 67

    F: 016-23 92 62

    leuven@msocvlaamsbrabant.be

     

     

    Openingsuren:

    Ma:   9u tot 17u

    Di:    9u tot 20u

    Wo:   9u tot 17u

    Do:   9u tot 20u

    Vr:    9u tot 13u

     

    NIEUW: OPEN CONSULT: donderdag 16u-18u

    Op iedere donderdagnamiddag van 16u tot 18u kan je in ons centrum terecht voor een (kort) gesprek zonder afspraak. Heb je een dringende vraag of wil je graag even kennismaken met ons centrum, spring dan zeker binnen. Een begeleider maakt even tijd om jou verder te helpen.

     

      

    Het MSOC Leuven hoort bij Het Veerhuis-Siddartha vzw en is door het RIZIV erkend als medisch sociaal opvangcentrum.

     


     

    Medewerkers

    Bert Joosen - algemeen directeur              

    bert.joosen@msocvlaamsbrabant.be

    Stéphanie Van Langendonck - administratief medewerkster

    admin@msocvlaamsbrabant.be

     

    Tim Goffin - huiscoördinator                     

    tim.goffin@msocvlaamsbrabant.be

    Veerle Bex - drughulpverlener - MaPa verantwoordelijke

    veerle.bex@msocvlaamsbrabant.be

    Katrien Van Eeckhaut - drughulpverlener

    katrien.vaneeckhaut@msocvlaamsbrabant.be

    Sietske Verlinden - drughulpverlener     

    sietske.verlinden@msocvlaamsbrabant.be

    Lisa Lemmens // Marieke Färber - drughulpverlener

    lisa.lemmens@msocvlaamsbrabant.be

    marieke.farber@msocvlaamsbrabant.be

     

     

    Yvan Vanmol - arts

    Johan Van Pelt - arts

    Emilie Beke - arts

     

     


     

        

     

     

     

    Zaalvoetbal

    Een keer per maand wordt er zaalvoetbal gespeeld in een competitie met andere diensten. Als je interesse hebt meld je dan aan bij één van de begeleiders.

     

        

     

     

     

     Jaarlijkse sportdag